Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 21:30
zwiastun Brightburn: Syn ciemności art
1021V

Brightburn na rozszerzonym zwiastunie. Tak rodzi się Syn ciemności

Rozbudowany zwiastun "Brightburn: Syn ciemności" zapowiada akcję z filmu Davida Yarovesky'ego. Materiał przedstawia koncepcję przygotowaną przez Brian i Mark Gunnów.

W 2019 roku nie zabraknie ciekawych filmów podejmujących temat superbohaterów, ale Yarovesky oraz Gunnowie postanowili zaoferować odrobinę inne wydarzenia. Film przedstawia alternatywną historię, w której młodzieniec z wielką mocą nie zamierza ratować świata.

Dom z papieru 3 ma datę premiery. Netflix pokazał zajawkę

"Brightburn: Syn ciemności" od pierwszej zapowiedzi jest porównywane do Supermana. Nie jest to przypadek, ponieważ autorzy wyraźnie inspirują się znaną opowieścią – małżeństwo odnajduje tajemniczą kapsułę z dzieckiem, wychowują młodzieńca na farmie, ale pewnego dnia wszystko się komplikuje.

Trudno nie odnieść wrażenia, że najnowszy materiał z "Brightburn: Syn ciemności" pokazuje odrobinę za dużo, ale może twórcy mają jeszcze kilka ciekawych akcji, którymi zaskoczą widzów w kinach?

Opowieść zawędruje na duży ekran już 24 maja, jednak premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się dwa tygodnie wcześniej, więc pierwsze opinie dotyczące filmu otrzymamy już w niedalekiej przyszłości.

Tagi: Brightburn Brightburn: Syn ciemności film zwiastun