Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 20:30
Bless Unleashed art
1003V

Bless Unleashed prezentowany przez Microsoft. Gra z czasową wyłącznością na XBOX

Microsoft przypomina światu o Bless Unleashed. Gra jest reklamowana jako nowa generacja MMORPG, która trafi na początku wyłącznie na „XBOX”. Słowa są dość wymowne, jednak bez konkretnej zapowiedzi musimy zaczekać z wyciąganiem pochopnych wniosków.

Bless Unleashed zostało przez Bandai Namco zapowiedziane w 2018 roku. Jest to rozszerzona wersja Bless Online, który zadebiutował na komputerach osobistych w ubiegłym roku. Tytuł został przygotowany przez studio NEOWIZ.

Pierwszy zwiastun Bless Unleashed

Amerykanie postanowili przypomnieć o Bless Unleashed publikując bardzo rozbudowany zwiastun. Microsoft pokazuje świat, opowiada o fabule, przedstawia kreator postaci i pozwala spojrzeć na kilka walk z potężnymi bestiami.

Bless Unleashed na pewno trafi na Xboksa One, ale możemy przypuszczać, że Bandai Namco oraz Microsoft myślą już o kolejnym kroku – materiał zapowiada premierę „na początku na XBOX” i identyczne słowa pojawiają się na witrynie giganta z Redmond.

W niedalekiej przyszłości ruszą testy Bless Unleashed – warto pamiętać, że pozycja ma być dystrybuowana w modelu biznesowym free-2-play. Wkrótce powinniśmy poznać też konkrety dotyczące premiery.

Tagi: Bandai Namco Bless Unleashed Round 8 Studio