Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 14:14
Days Gone 2
1945V

Days Gone może stać się nową serią Sony

Sony posiada w swoim katalogu kilka bardzo mocnych IP i Days Gone może stać się kolejnym uniwersum rozwijanym przez japońską korporację. Firma liczy na duży sukces pierwszej części i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Days Gone na każdym kolejnym materiale wygląda świetnie. Twórcy stawiają na długą i rozbudowaną historię, a jednocześnie tytuł ma trafić w gust graczy, którzy uwielbiają zabawy z dzikimi oponentami.

Days Gone jest nieprzewidywalne

Days Gone ma wielką szansę podążyć drogą między innymi The Last of Us, Uncharted, czy też inFamousa. Japońska korporacja wierzy, że nowa marka zostanie dobrze przyjęta przez graczy i w rezultacie Sony Bend otrzyma zielone światło na rozwijanie kolejnych części.

Sporo oczywiście zależy od rezultatów wygenerowanych przez pierwszą część, jednak należy na pewno zwrócić uwagę na fakt, że Days Gone debiutuje w naprawdę dobrym momencie.

Sony potwierdziło również chęć rozwijania Days Gone po premierze – tytuł ma otrzymać kilka znaczących rozszerzeń, a głównym celem Japończyków oraz Sony Bend jest „stworzenie gry, którą ludzie pokochają i będą chcieli więcej”.

Nie możemy oczywiście liczyć na rychłą premierę Days Gone 2, ale jeśli pierwsza część zostanie odpowiednio przyjęta przez graczy, to na PlayStation 5 możemy ponownie uciekać przed hordami przeciwników.

Źródło: https://gamingbolt.com/days-gone-could-be-a-franchise-reveals-sony

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment