Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2019 13:12
Generation Zero
1376V

Generation Zero na pierwszej promocji. 2 dni po premierze

26 marca na półkach sklepowych wylądowało Generation Zero. Gra jednak nie zbiera wyjątkowo dobrych recenzji, więc już teraz pojawiły się pierwsze przeceny, dzięki którym produkcję można wyrwać w lepszych cenach.

Avalanche Studios zaskoczyło świat zapowiadając zupełnie nową markę. Twórcy serii Just Cause pracują z id Software nad Rage 2, a jednocześnie zespół rozwijał Generation Zero. Produkcja jednak nie oferuje wyjątkowej zabawy – aktualnie gra zbiera średnią ocen na poziomie 50%.

Generation Zero na premierowym zwiastunie. Wielkie roboty i kooperacja

Generation Zero zadebiutowało we wtorek na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a już teraz pierwsze sklepy zdecydowały się na pierwsze obniżki:

Sklep GOL

Muve

W ostatnich tygodniach nie brakuje bardzo mocnych premier, więc Generation Zero ma spory problem. Tytuł nie zachwyca jakością wykonania, nie oferuje wybitnej zawartości, więc jedyną opcją są w tym wypadku przeceny.

Czy to pomoże Generation Zero? Trudno niestety powiedzieć. Produkcja nawet na materiałach wideo nie zachwycała, ale Avalanche Studios zamierza oczywiście walczyć o projekt, więc możemy liczyć na aktualizacje, które zajmą się usprawnieniem rozgrywki.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/obnizka-ceny-generation-zero-w-sklepie-gol-i-muve/

Tagi: Avalanche Studios Generation Zero THQ Nordic