Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.03.2019 18:47
Enter the Gungeon
617V

Enter the Gungeon z ostatnią aktualizacją. Twórcy świętują 3. urodziny gry

"A Farewell to Arms" jest ostatnią aktualizacją Enter the Gungeon, jaką wypuści ekipa Dodge Roll. Przygotowana na 3. urodziny gry, przyniesie sporo nowości.

Dodge Roll dało nam jednego z najlepszych roguelike'ów. Od momentu premiery, Enter the Gungeon aktualizowane było co kilka miesięcy, dodając do gry coraz więcej darmowej zawartości. Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy.

Autorzy wspaniałego Enter the Gungeon tworzą nową grę i zapowiadają finalną aktualizację

Deweloperzy ogłosili, że 5 kwietnia pojawi się ostatnia aktualizacja Enter the Gungeon - "A Farewell to Arms". Przyniesie ona dwójkę nowych postaci (The Paradox i The Gunslinger),  mnóstwo nowych przedmiotów i broni, sekretnego bossa oraz tryb Rainbow, który stworzono z udziałem głosów społeczności.

Do tego mnóstwo poprawek, zmiany w balansie i rozgrywce, które według deweloperów, mają sprawić, że gracz poczuje się jeszcze mocniejszy.

Sam tytuł sprzedał się w 3 lata w ponad 2,5 miliona sztuk na wszystkich czterech platformach, na których jest obecny. Co dla małej ekipy Dodge Roll jest wynikiem fenomenalnym. Co dalej? Nowa gra, o czym studio wspominało pod koniec zeszłego roku.

Tagi: Devolver Digital dodge roll enter the gungeon nintendo switch PC playstation 4 xbox one

Nie przegap