Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.03.2019 13:31
We Happy Few
850V

Nowa aktualizacja We Happy Few naprawia setki błędów i dodaje nowe tryby

Gearbox Software w tym tygodniu ma ujawnić sporo nowych gier, zarówno tworzonych przez siebie, jak i tych, które wydają w ramach działalności wydawniczej.

We Happy Few doczekało się wczoraj konkretnej aktualizacji na każdej z platform. Poza poprawką setek błędów (a w przypadku PS4 ponad tysiąca, gdyż konsola Sony była jedną łatkę w plecy), do gry trafiły nowe tryby.

We Happy Few krytykowane w recenzjach. Zwiastun i gameplay pokazują zaprogramowany świat

Ekipa Compulsion Games pochwaliła się nowymi trybami. Przetrwanie jest powrotem do typu rozgrywki, która dostępna była we wczesnym dostępie i za którą gra byłą chwalona przez niektórych. W tym trybie nie znajdziemy w ogóle elementów fabularnych, a także części rozwiązań w rozgrywce.

W trybie Nocna Warta wcielamy się w jednego z policjantów, którego celem będzie złapanie niechcianego elementu na ulicach, by społeczeństwo mogło czuć się bezpiecznie. W tym trybie pojawiają się zupełnie nowi przeciwnicy.

Trzecim trybem jest Piaskownica, pozwalająca na dostosowanie rozgrywki pod siebie, modyfikując praktycznie każdy system obecny w grze. Studio ostrzega, że grzebanie może skutkować dziwnym zachowaniem SI, więc zaleca ostrożność.

Oprócz tego dostaniemy poprawki w interfejsie, naprawione odblokowanie trofeów/osiągnięć, lepsze zachowanie NPC-ów, poprawione tłumaczenie tekstów i wiele, wiele innych poprawek na każdej z platform. Dokładniejszą listę znajdziecie na oficjalnym forum.

Tagi: compulsion games Gearbox Publishing pc playstation 4 We Happy Few Xbox One