SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.03.2019 18:41
Cyberpunkt 2077 z dużą dowolnością w misjach
2142V

Cyberpunk 2077. Gracze dostaną nawet pięć możliwych dróg rozwiązywania misji

Cyberpunk 2077 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów w branży. Właśnie poznaliśmy kolejne szczegóły związane z samą grą.

CD Projekt RED bardzo mocno podkreśla znaczenie, jakie ma dla nich szeroki wachlarz wyborów w grze. Cyberpunk 2077 ma dawać swobodę nie tylko w kwestii rozwoju historii, ale także samej rozgrywki. Co więcej, będzie to na siebie wzajemnie oddziaływać. 

Cyberpunk 2077 trafi do wszystkich sklepów. CD Projekt RED nie podąży za ekskluzywną modą

Decyzyjność obejmie nie tylko eksplorację i drogę rozwoju, ale także zadania. Wczoraj, w komentarzu do jednego z tematów na Reddicie, projektant misji z zespołu pracującego nad grą, Philipp Weber, odniósł się do owej swobody: 

Jako projektant muszę zmierzyć się z różnymi możliwościami, które zaoferujemy (jak używanie umiejętności Netrunningu itd.) i tym, jak korzystanie z nich wpłynie na liczbę wariantów (dla przykładu, 3 do 5 możliwych dróg) rozwiązania danego zadania. 

Podzielił się również krótko swoją perspektywą dotyczącą tak olbrzymiej dowolności:

To w naturalny sposób sprawia, że projekty zadań są dużo bardziej skomplikowane, ale to naprawdę świetna zabawa!

Na ten moment o Cyberpunk 2077 wiadomo wciąż niewiele, a przynajmniej nie tyle, ile byśmy chcieli. Redzi potwierdzili, że pojawią się ze swoją grą na tegorocznym E3, a plotki sugerują, że poznamy wtedy datę premiery tak mocno wyczekiwanej produkcji. 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077