SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 19:00
postać z Apex Legends
974V

Apex Legends otrzyma 2 nowych bohaterów. Twórcy pracują nad nową mapą

Sony zdradziło plany Respawn Entertainment. Już wkrótce do Apex Legends trafią dwie dodatkowe legendy, a wiele na to wskazuje, że autorzy pracują nad przygotowaniem kolejnej mapy. Poznajcie szczegóły.

Respawn Entertainment stworzyło wielki hit. Apex Legends cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jednak deweloperzy muszą teraz dbać o nową zawartość i odpowiednio rozbudowywać swoją perełkę.

Apex Legends z najlepszym startem w historii gier free-2-play

Aktualnie wielu graczy nie jest zadowolonych z Battle Passa do Apex Legends, jednak możecie mieć pewność, że to nie koniec nowej zawartości. Na stronie Sony pojawiły się szczegóły dotyczące dodatkowej zawartości:

„Dwie nowe postacie zadebiutują w trakcie sezonu, ale w międzyczasie, w miarę postępów, oczekujcie nowych broni. Najlepsze jest to, że wszystkie nowe Legendy i giwery zadebiutują z pełnym zestawem przedmiotów kosmetycznych do odblokowania.”

Dotychczas Respawn Entertainment nie potwierdzało planów dotyczących kolejnych dodatków do Apex Legends, ale zainteresowani mogą szykować się na przynajmniej dwie kolejne legendy. Jest to naprawdę dobra wiadomość.

Co ciekawe, gracze w kodzie gry dokopali się informacji dotyczącej zmiany mapy. Firma zamieściła system odpowiedzialny za wybór lokacji, na których odbędą się pojedynki, ale oczywiście aktualnie Apex Legends oferuje wyłącznie jedną miejscówkę. Najwidoczniej firma idąc drogą Playerunknown's Battlegrounds zamierza zaoferować dodatkowe tereny.

Źródło: https://www.playstation.com/en-gb/games/apex-legends-ps4/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment