Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.03.2019 16:46
aktualizacja Anthem
750V

Aktualizacja Anthem doda obsługę DLSS i inne poprawki

Anthem może i nie zostało ciepło przyjęte, ale swoje gra dla EA zarobiła. Bioware ostatnio ogłosiło, że będzie mocno pracować, by poprawić jakość gry. Pierwsze efekty zobaczymy w przyszłym tygodniu.

Bioware organizuje każdego tygodnia transmisje poświęcone Anthem. Na ostatniej studio poświęciło czas nadchodzącym w przyszłotygodniowej aktualizacji zmianom. Potwierdzono, że w grze na PC pojawi się obiecane przed premierą wsparcie dla technologii DLSS.

Anthem to żyła złota dla EA. Ranking wpływów z cyfrowej dystrybucji

Poza tym grający na PC otrzymają kilka opcji ustawień pola widzenia (FOV). Zespół odpowiedzialny za wersję PC sprawdza także możliwości dodania wsparcia dla SLI. Reszta zmian i nowości będzie już tyczyć wszystkich platform.

Aktualizacja Anthem przyniesie nam nowe skrzynie ze skarbami w Twierdzach. Otworzymy je po pokonaniu bossa, a w nich znaleźć mają się przedmioty i materiały do tworzenia. Otworzymy ją jednak kluczem, który dostaniemy za wykonywanie dziennych wyzwań.

Idąc do Kuźni, nie będziemy już oglądać ekranów ładowania. Dostaniemy się do niej z każdego miejsca w bazie wypadowej. Zmiany doczeka się loot (po pokonaniu bossa na poziomie GM, będziemy mogli wylosować ponownie część przedmiotów), dojdą legendarne misje (znacznie trudniejsze, ale lepsze nagrody) oraz mnóstwo poprawek błędów.

Studio sprawdza także błędy związane z osiągnięciami/trofeami, opcję lepszego wyświetlania statystyk, nowych przeciwników i przedmiotów. Na to jednak będziemy musieli poczekać.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts pc playstation 4 Xbox One