Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 14:21
Once Upon a Time in Hollywood bohaterowie
2321V

Once Upon a Time in Hollywood na zwiastunie. Film Quentina Tarantino

Quentin Tarantino rozpoczyna promocję nadciągającego „Once Upon a Time in Hollywood”. Na dobry początek otrzymaliśmy materiał wideo, który zapowiada atrakcje przygotowane przez utalentowanego twórcę.

„Once Upon a Time in Hollywood” powinien zainteresować fanów twórczości Quentina Tarantino, ponieważ amerykański reżyser oraz scenarzysta zaprosił do współpracy wielu utalentowanych aktorów. W filmie wystąpią między innymi:  Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino, Bruce Dern, Kurt Russell, Dakota Fanning, Luke Perry, Tim Roth i Michael Madsen.

Stranger Things 3 na zwiastunie. Netflix potwierdza datę premiery

W „Once Upon a Time in Hollywood” wystąpi również Polak – Rafał Zawierucha otrzymał możliwość wcielenia się w Romana Polańskiego – 32-letniego aktora możecie kojarzyć z między innymi: „Powidoki”, „Miasto 44”, „Bogowie” oraz „Jack Strong”

Film został umiejscowiony w Los Angeles, 1969 roku i opowie o losach Ricka Daltona, czyli byłej gwiazdy serialowego westernu oraz jego wieloletniego przyjaciela Cliffa Bootha. Dwójka bohaterów – w tych rolach Leonardo DiCaprio i Brad Pitt – wracają do Hollywood i starają się odnaleźć w przemyśle filmowym. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ Fabryka Snów zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Dalton oraz Booth po powrocie do Hollywood mieszkają w luksusowej dzielnicy i są sąsiadami słynnej aktorki Sharon Tate (Margot Robbie), żony Romana Polańskiego.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że jest to tylko jeden z wątków przedstawionych przez Tarantino, ponieważ Once Upon a Time in Hollywood” pokaże także historię morderstw grupy Charlesa Mansona.

Tagi: once upon a time in hollywood Quentin Tarantino trailer zwiastun