SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 16:32
Nindies Showcase Spring 2019
749V

Nindies Showcase Spring 2019. Oglądajcie z nami prezentację gier na Nintendo Switcha

Nintendo zaprasza wszystkich posiadaczy Nintendo Switchów na kolejną prezentację gier zmierzających na hybrydową konsolę. Nindies Showcase Spring 2019 przedstawi pozycje, które trafią na urządzenie w przeciągu następnych tygodni.

Japońska korporacja ostatnio nie marnuje czasu. Systematycznie poznajemy nowe gry zmierzające na Nintendo Switcha i dzisiejsza prezentacja skupi się na tytułach od deweloperów third-party. Firma wciąż promuje niezależne perełki.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time jako gra multiplayer

Nindies Showcase Spring 2019 powinien zainteresować wielu graczy, ponieważ Nintendo przedstawi swoje plany na następne tygodnie. Gracze mogą liczyć na kilka interesujących tytułów, które trafią na Nintendo Switcha.

Japończycy wciąż chętnie pokazują pozycje od zewnętrznych zespołów i tym samym zachęcają klientów do zapoznawania się z indykami, a jednocześnie deweloperów do kreowania kolejnych gier na Nintendo Switcha.

Show rozpocznie się o godzinie 17:00 i będzie trwać przez 30 minut. Pełną prezentację gier zobaczycie dzięki poniższej relacji, a szczegółowe podsumowanie imprezy wpadnie jeszcze dzisiaj na portal.

Tagi: Nindies Showcase Nindies Showcase Spring 2019 Nintendo nintendo direct