SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2019 22:30
Krystyna Czubówna narratorką Naszej Planety
859V

Nasza planeta od Netflix. Krystyna Czubówna narratorką

Netflix ponownie odrobił zadanie domowe. Platforma zatrudniła Krystynę Czubówną do przygotowania polskiej lokalizacji „Naszej planety”. Serial przyrodniczy otrzymał ostateczną datę premiery oraz możemy spojrzeć na finalny zwiastun.

Netflix potwierdził ostateczne informacje dotyczące serialu przyrodniczego „Nasza Planeta”. Opowieść przepełniona pięknymi zwierzętami trafi na platformę już 5 kwietnia i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun.

Zwiastun i data premiery Black Summer

Nasza planeta” zostanie przedstawiona przez Sir Davida Attenborougha, ale Netflix nie zdecydował się na jednego narratora. Firma przygotuje 10. lokalnych wersji językowych – widzowie z Hiszpanii usłyszą Penelope Cruz, Amerykanie mogą zdecydować się na Salmę Hayek, a Polacy otrzymają możliwość posłuchania Krystyny Czubówny.

Tak swoją pracę przy produkcji skomentowały Penélope Cruz i Salma Hayek:

„Być częścią projektu Nasza planeta to dla mnie wielki zaszczyt. Ten program zachwyca pięknem zdjęć, a jednocześnie niesie bardzo aktualne i ważne przesłanie o konieczności troski o środowisko naturalne. Przesłanie Naszej planety jest mi bardzo bliskie, dlatego jestem dumna, że mogę zanieść je moim rodakom oraz widzom z całego świata” — powiedziała Penélope Cruz

„Nasza Planeta niesie ze sobą inspirujący przekaz skierowany do całego świata. Wyraża podziw, szacunek i troskę o środowisko naturalne. Czuję się zaszczycona, że dzięki mojej współpracy z Netflix będzie on mógł dotrzeć do hiszpańskojęzycznych widzów w moim rodzinnym Meksyku, krajach Ameryki Południowej i innych miejscach na świecie” — powiedziała Salma Hayek

„Nasza planeta” powstawała przez cztery lata i w produkcję była zaangażowana 600-osobowa ekipa filmowa, która odwiedziła 50 krajów na wszystkich kontynentach, by mieć pewność, że widzowie zobaczą najciekawsze zakątki Ziemi: „od arktycznych pustkowi i tajemniczych głębin oceanów, przez rozległe krajobrazy Afryki, po tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej”.

Szczegóły "Naszej planety" znajdziecie na Netflix.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: krystyna czubówna nasza planeta serial