Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 20:21
Walka w Sekiro: Shadows Die Twice
1604V

Sekiro: Shadows Die Twice na fantastycznej rozgrywce

Dynamiczny gameplay przed samą premierą sprawi, że niektórzy czytelnicy portalu sięgną głębiej do kieszeni. Sekiro: Shadows Die Twice na kolejnym materiale wygląda olśniewająco.

Małymi krokami przygotowujemy się do premiery Sekiro: Shadows Die Twice. Tytuł trafi na półki sklepowe w piątek, więc z tej okazji możemy spojrzeć na kolejny fragment rozgrywki. Japończycy szykują prawdziwego killera.

Sekiro: Shadows Die Twice na szczegółowym zwiastunie

Redakcja PlayStation otrzymała możliwość sprawdzenia małego wycinka z Sekiro: Shadows Die Twice. Dziennikarze sprawdzają Senpou Temple, w którym nie brakuje potężnych przeciwników, więc walka jest naprawdę wymagająca.

Na materiale zobaczycie nawet system rozwoju bohatera – w tym wypadku skorzystamy z drzewka umiejętności, dzięki którym zdobędziemy potężniejsze zdolności i w lepszy sposób odnajdziemy się na polu walki.

Zaprezentowany gameplay prezentuje się świetnie, ponieważ pozwala spojrzeć na możliwości protagonisty. Ekipa PlayStation pokazuje wykorzystanie specjalnej łapy herosa, dzięki której wojownik z łatwością porusza się po lokacji i unika najróżniejszego zagrożenia. Zwróćcie uwagę na animacje – From Software dopracowało ten element do granic możliwości i postać porusza się z niezwykłą gracją.

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice