Roger Żochowski Roger Żochowski 25.03.2019 15:30
One Piece: World Seeker
1703V

One Piece: World Seeker. Tak wygląda wypasiony presspack z figurką, który możecie u nas łatwo wygrać!

One Piece: World Seeker zbiera mieszane opinie, od ósemek po czwórki, ale presspacki, które trafiły do największych redakcji są nieco uboższymi wersjami edycji kolekcjonerskiej. U nas w konkursie będziecie mogli zgarnąć taki zestaw. 

Główną atrakcją presspacka jest zestaw dwóch figurek, które znalazły się w edycji kolekcjonerskiej The Pirate King Edition obecnie w części sklepów już niedostępnej. Chodzi o replikę Diabelskiego Owocu oraz ekskluzywną figurkę Luffy’ego, głównego bohatera gry. Oba gadżety są wykonane starannie i zapakowane w specjalne, zdobione pudełka.

26 minut gameplayu z One Piece: World Seeker

Oprócz tego w zestawie znalazło się miejsce dla materiałowej mapy świata, książeczki oraz specjalnego usztywnianego obrazka. Zestaw, który trafił do redakcji możecie wygrać w naszym konkursie. Co należy zrobić?

Z racji tego, że Luffy jest kapitanem potężnej załogi Słomkowego Kapelusza i marzy o tym, by zostać królem piratów, musicie wymyślić szantę, pieśń żeglarską, składającą się z czterech do maksymalnie sześciu wersów. Dla przykładu: 

Piętnastu chłopa na "Umrzyka Skrzyni,
Pij za zdrowie, resztę czart uczyni,
Z całej załogi jeden został zuch, 
Choć wypłynęło ich czterdziestu dwóch,
Ho-o-aj-ho! W butelce rum!

Oczywiście Wasza twórczość musi nawiązywać jakoś do Luffy'ego czy świata One Piece. Szanty należy opublikować pod tą wiadomością w sekcji komentarzy. Redakcja PPE.pl wraz z przedstawicielami Cenegi wybiorą najlepszą pracę, która zostanie nagrodzona presskitem One Piece: World Seeker i odezwą się do autora w celu ustalenia adresu wysyłki. 

Prace możecie publikować do 25 marca 2019 roku do godziny 22:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu do 28 marca. W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące z organizatorem konkursu (firma CENEGA) oraz z portalem PPE.pl. 

Tagi: Bandai Namco ganbarion One Piece: World Seeker