Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 14:14
Xbox Live Gold 3 + 3 miesiące
1700V

Xbox Live Gold w promocji. 3 miesiące + 3 miesiące gratis

Nie tylko PlayStation Plus możemy dzisiaj nabyć w promocji. Xbox Live Gold również trafił do interesującej oferty, dzięki której klienci zgarną trzymiesięczną subskrypcję za darmo. Poznajcie szczegóły.

Xbox Live Gold jest niezbędne do sieciowej rozgrywki na Xboksie One i Xboksie 360, a w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych premier, które trafią w gust sympatyków multiplayera. To właśnie z tego powodu możecie zainteresować się ofertą Microsoftu.

Xbox One X w promocji. Przynieś starą konsolę, zgarnij rabat i kup kontroler za 1 zł

Xbox Live Gold trafił do nowej promocji – teraz możecie zgarnąć trzy miesięczny abonament za 78,90 zł, a jednocześnie otrzymacie drugi kod na trzy miesiące. Jest to naprawdę dobra propozycja dla graczy, którzy zamierzają do końca roku ograć kilka produkcji nastawionych na rozgrywkę z innymi graczami.

Tak prezentują się szczegóły promocji:

  • Każdy może złożyć tylko jedno zamówienie w trakcie trwania promocji
  • Otrzymasz 2 maile z kodami; bonusowe 3 miesiące przyjdzie dodatkowym mailem w chwilę po wysłaniu pierwszego
  • Promocja trwa do 28.03 lub wyczerpania bonusowych kodów
  • Bonusowy kod musisz aktywować najpóźniej do 15.04 

Warto na pewno wspomnieć, że Xbox Live Gold nadal oferuje tytuły na Xboksa One i Xboksa 360 – klienci systematycznie otrzymują cztery gry, które w zasadzie zawsze można włączyć na konsoli aktualnej generacji.

Microsoft Polska ostatnio nie próżnuje – firma ponownie zaprosiła graczy na promocję „wymień starą na nową”, dzięki której gracze mogą zgarnąć rabat na Xboksa One X i dodatkowo kupią drugi kontroler za 1 zł.

Tagi: promocja xbox live xbox live gold