Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 09:20
Razer BlackWidow, Kraken i Basilisk Essential
469V

Razer BlackWidow, Kraken i Basilisk Essential zaprezentowane

Razer zaprezentował zestaw trzech urządzeń, które poszerzają linię sprzętu dla graczy ceniących sobie stosunek jakości do ceny. Firma pokazała nowe wersje klawiatury BlackWidow, słuchawek Kraken oraz myszki Basilisk Essential.

Razer postanowił odświeżyć zestaw urządzeń i klienci w tym wypadku mogą sięgnąć po nowe wersje Razer BlackWidow, Razer Kraken i Razer Basilisk Essential. Firma podkreśla, że w tym wypadku oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w ofercie gamingowych urządzeń Razera.

Razer ujawnił różowy sprzęt. Seria przygotowana z okazji Walentynek

RAZER BLACKWIDOW

Razer BlackWidow to kolejne wcielenie znanej klawiatury. Urządzenie otrzymało przełączniki Green Mechanical Switches, które wyraźnie akcentują każdy ruch, ale jednocześnie posiadają odczuwalny moment aktywacji. Firma zawarła w urządzeniu szereg rozwiązań znanych z flagowca BlackWidow Elite. Gracze mogą tutaj liczyć na między innymi ścianki boczne w switchach, które zapewniają minimalne drgania klawiszy i dbają o dokładność i szybkość reakcji. Żywotność każdego przełącznika wynosi do 80 mln kliknięć.

RAZER KRAKEN

Razer Kraken to następca bestsellerowego Kraken Pro V2. Razer zastosował 50-milimetrowe przetworniki, które zdaniem producenta zapewnią czysty i mocny dźwięk. Zainteresowani mogą także liczyć na poprawiony mikrofon, który lepiej wycisza szumy z otoczenia. Producent dopracował również pałąk, który posiada grubsze wyścielenie, a poduszki zawierają żel chłodzący. Nauszniki pokryto specjalną, oddychającą tkaniną odprowadzającą wilgoć, natomiast w piance zostały przygotowane kanały na zauszniki okularów. Klienci skorzystają także z pilota, który trafił na kabel i pozwala regulować głośność oraz wyciszać mikrofon. Słuchawki są również dostępne w wersji Quartz Pink oraz Kraken for Console w nowym czarnym wariancie kolorystycznym z niebieskim podświetleniem.

Razer Basilisk Essential

Razer Basilisk Essential to propozycja przygotowana dla praworęcznych graczy – urządzenie posiada 7 konfigurowalnych przycisków, wykorzystujących przełączniki mechaniczne Razera o żywotności do 20 milionów kliknięć. Przyciski obsługiwane kciukiem można dowolnie przypisywać, między innymi do: szybkiej zmiany DPI, skrótów do broni lub zaklęć, komunikatów wysyłanych do określonej grupy osób, czy wreszcie akcji takich jak sprint, leczenie czy przykucnięcie. Myszkę wyposażono w gamingowy sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI oraz podświetlenie Razer Chroma.

Tagi: razer basilisk Essential Razer BlackWidow razer kraken