Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 13:07
Avengers Endgame Thor
3287V

Avengers: Endgame na zwiastunie! Marvel podkręca hype

Marvel właśnie opublikował nowy zwiastun „Avengers: Endgame”. Film trafi do kin już wkrótce, więc wytwórnia rozpoczyna ostateczną kampanię promocyjną. Siadajcie wygodnie i oglądajcie.

„Avengers: Endgame” trafi do kin 25 kwietnia – produkcja wchodzi w skład III Fazy Marvel Cinematic Universe i jest to kontynuacja "Avengers: Wojna" bez granic z 2018 roku. Za reżyserię odpowiadają Anthony i Joe Russo.

Kapitan Marvel podbija kina. Premierowy weekend ma szansę przebić 300 milionów dolarów

„Kapitan Marvel” podbija już kina, więc najwyższy czas na promocję kolejnej produkcji. Marvel opublikował kawał klimatycznego zwiastuna „Avengers: Endgame”, który pokazuje zdruzgotanych superbohaterów, którzy stoją przed ostatecznym pojedynkiem.

To kapitalne podsumowanie wydarzeń, które powinno trafić w serca widzów z całego świata... Szczerze mówiąc? Oglądasz i chcesz wrzucić Blu-ray z „Avengers: Wojna bez granic” do czytnika i rozkoszować się tym obrazem.

Marvel potrafi zbudować napięcie, jednak ostrzegam – przedstawiony sceny zawierają pewne spoilery z poprzedniej przygody superbohaterów! Choć mam szczerą nadzieję, że akurat wszyscy czytelnicy PPE zainteresowani tematem Avengersów już dawno widzieli „Wojnę bez granic”.

PS. Pamiętajcie o oglądaniu do końca! ;)

Napisy:

Dubbing:

A tak prezentuje się najnowszy plakat:

Avengers Endgame plakat

Tagi: avengers avengers: koniec gry end game

Nie przegap