Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 09:49
Assasin's Creed konsola Google
2388V

Konsola Google z grami Ubisoftu oraz id Software

Google nie zamierza zmarnować okazji i urządzenie od początku otrzyma mocne gry od znanych deweloperów. Ubisoft oraz id Software pojawią się na konferencji, podczas której zobaczymy nową platformę.

19 marca zostanie zaprezentowana „przyszłość gamingu” - takimi słowami Google zaprasza graczy na konferencję, podczas której ma zostać ujawniona nowa konsola. Na wydarzeniu powinniśmy otrzymać również konkretne szczegóły dotyczące Google Project Stream, czyli platformy streamingowej pozwalającej odpalić gry AAA w przeglądarce.

Google z ciekawym wzmocnieniem. Jade Raymond nową wiceprezes

Możecie mieć pewność, że konferencja Google nie będzie nudnym wystąpieniem. Firma już na wydarzeniu przedstawi pierwsze produkcje, które trafią na urządzenie oraz pewnie usługę. Pewniakami były tytuły przygotowane przez Ubisoft, ponieważ to właśnie za pomocą Assassin's Creed Odyssey był testowany Project Stream.

To jednak nie koniec – przedstawiciele id Software również pojawią się na wydarzeniu, więc możemy mieć pewność, że takich produkcji jak DOOM Eternal, Quake Champions, a może nawet RAGE 2 nie zabraknie na nowej platformie.

W sumie zaproszenie na show id Software nie jest pewnie przypadkowe, a możemy się tutaj spodziewać większej relacji już z samą Bethesdą – jak wiadomo to właśnie ta firma odpowiada za gry przygotowywane przez twórców DOOM-a.

Źródło: Twitter

Tagi: google google project stream konsola google

Nie przegap