Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 14:56
Gra o Tron 8 bez recenzji
743V

Gra o Tron 8 bez przedpremierowych recenzji

HBO nadal obawia się o spoilery. Stacja nie zamierza udostępniać odcinków „Gry o Tron” do recenzji, więc nie możemy liczyć na przedpremierowe teksty. Dziennikarze będą oglądać serial wraz z fanami z całego świata.

W 2019 roku nie będzie brakować mocnych seriali, ale bez wątpienia zakończenie „Gry o Tron” może okazać się najważniejszą produkcją. HBO ma w rękawie mocnego asa i nie zamierza go zmarnować narażając projekt na spoliery.

Gra o Tron. HBO pokazuje charakteryzację i maski z seria

Zagraniczne redakcje otrzymały negatywną odpowiedź dotyczącą przedpremierowego udostępnienia odcinków „Gry o Tron”. Dziennikarze nie zobaczą epizodów przed debiutem, więc pierwsze recenzje pojawią się dopiero po premierze.

Nie jest to z jednej strony wielkie zaskoczenie. Fani serialu dobrze pamiętają problemy, które miały miejsce w piątym sezonie – do Sieci wyciekły pierwsze odcinki, więc teraz HBO nie zamierza ryzykować. Twórcy przygotowali wiele mocnych scen, więc w tym wypadku najmniejszy spoiler byłby bardzo bolesny dla miłośników uniwersum.

15 kwietnia odbędzie się premiera pierwszej części „Gra o Tron 8”. HBO zadbało o sześć odcinków – najdłuższe (dwa ostatnie) trwają po 80 minut.

Źródło: https://ew.com/tv/2019/03/12/game-of-thrones-season-8-reviews/

Tagi: game of thrones Gra o Tron recenzja recenzje