Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 10:04
Gwiezdne Wojny: część IX Poe
5384V

Gwiezdne Wojny: część IX to koniec całej sagi Skywalkerów

Nadal nie znamy wielu konkretów dotyczących „Gwiezdne Wojny: część IX”, ale ważne słowa dotyczące produkcji wypowiedział Oscar Isaac. Aktor wcielający się w Poe Damerona zapowiada wielkie zakończenie sagi Skywalkerów.

Gwiezdne Wojny: część IX trafi do kin 20 grudnia. Jest to dziewiąta część cyklu, która jednocześnie jest bezpośrednią kontynuacją „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” z 2017 roku. Produkcja filmu rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku i trwała do lutego.

Star Wars Battlefront 2 otrzyma nowy tryb i dwie jednostki

Szykuje się ciekawe widowisko. Choć nadal nie otrzymaliśmy pełnego tytułu, zwiastuna oraz zarysu fabuły, to jednak słowa Oscara Isaaca są dość wymowne. Aktor zapowiada wielkie zakończenie:

"To koniec całej sagi Skywalkerów. Wszystkich dziewięciu historii. To kulminacja całości. To, co zrobił J.J. i cały zespół Lucasfilm jest niesamowite i w pełni satysfakcjonujące. To wyjątkowe również dla nas, ponieważ mogliśmy dowiedzieć się znacznie więcej o naszych postaciach."

Czujecie się zaintrygowani? Trudno nie odnieść wrażenia, że słowa aktora nie pojawiają się bez przyczyny. J.J. Abrams oraz Disney w niedalekiej przyszłości rozpoczną kampanię marketingową produkcji, która powinna odpowiedzieć na kilka pytań.

Warto jednocześnie przypomnieć, że 2019 rok jest naprawdę szczególny dla Disneya, który w swojej ramówce posiada: „Captain Marvel” (8 marca), „Avengers 4: Endgame” (25 kwietnia), „Aladdin” (24 maja), „The Lion King” (19 lipca) oraz właśnie „Gwiezdne wojny: część IX” (19 grudnia).

Źródło: https://www.indiewire.com/2019/03/oscar-isaac-star-wars-episode-ix-end-skywalker-movies-1202050615/

Tagi: gwiezdne wojny Gwiezdne wojny: część IX star wars

Nie przegap