SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2019 20:10
Phoenix Point kolejną grą na wyłączność Epic Games Store
535V

Phoenix Point kolejną grą na wyłączność Epic Games Store

Phoenix Point to kolejna gra, która zadebiutuje wyłącznie na Epic Games Store. Taktyczna produkcja Juliana Gollopa znika ze Steama.

Epic Games pozyskuje coraz więcej gier niezależnych na wyłączność swojej platformy sprzedażowej. Phoenix Point nad którym pracuje Julian Gollop, przez rok dostępne będzie wyłącznie tam.

Phoenix Point opóźnione. Deweloper chce dopracować grę

Ostatnio informowaliśmy, że Phoenix Point zostało opóźnione o kilka miesięcy, by dopracować całość. Wtedy też zapowiadano wypuszczenie nowego dema dla wspierających. Dzisiaj pojawiła się wiadomość, że gra otrzyma status rocznej wyłączności w EGS.

Oczywiście wiele osób jest niezadowolona. Grę ufundowano w serwisie Fig, dostępna była m.in. na Steamie, gdzie sporo ludzi woli z wygody kupować gry. Co prawda deweloperzy będą honorować zwroty, więc nikt nie straci gotówki, ale to dla niektórych za mało i już nawołują do bojkotu.

Apel oczywiście niewiele da. Sami deweloperzy nie mogą za to narzekać. Epic prawdopodobnie wyłożył sporą sumę pieniędzy, która zostanie przeznaczona na produkcję gry. A z jej lepszej jakości skorzysta każdy, kto świadomie nie ogranicza się dosklepu Valve.

Tagi: epic games store pc Phoenix Point Snapshot Games wideo