Krzysztof Grabarczyk Krzysztof Grabarczyk 13.01.2012 01:21
Edycja kolekcjonerska Ninja Gaiden III
499V

Edycja kolekcjonerska Ninja Gaiden III

Tecmo Koei właśnie postanowiło podzielić się z graczami zawartością kolekcjonerki Ninja Gaiden III. Ta zapowiada się całkiem nieźle, lecz także nie należy do tanich wydatków. Oprócz tego developer szykuje mały bonus dla pre-orderów w sklepach GameStop i Amazon.

xxxxx

 

Osoby, które zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe we wspomnianych sieciach mogą liczyć na bonus w postaci dwójki grywalnych postaci do wersji demonstracynej Dead or Alive 5. DLC do dema? Na to wygląda, ponieważ nowych zawodników będzie można pobrać z wirtualnych sklepów Sony i MS. Pre-order od Amazon zaoferuje nam Ayane i Hayate, natomiast GameStop funduje samego Ryu Hayabusę oraz Hitomi z DOA. 

 

 

Edycja kolekcjonerska Ninja Gaiden III oprócz wspomnianej wersji demo ma zawierać takie ciekawostki jak art book "Unmask", soundtrack z gry oraz unikalną figurkę "Duel of Masked", ktora jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla tej edycji. Nie pojawi się ona nigdzie indziej w oficjalnej sprzedaży, choć pewnie niedługo po premierze będzie ją można wyrwać na aukcjach internetowych. Póki co nie wiadomo czy owa wersja trafi na europejski rynek, bo info dotyczy jedynie USA a tam wydawca wycenił kolekcjonerkę na 99,99$. Gotowi na taki wydatek?

Tagi: dead or alive 5 ninja gaiden 3 tecmo koei