Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2019 11:56
Seven Enhanced Edition zapowiedź
1037V

Seven: Enhanced Edition trafi na PlayStation 4 i PC! Zwiastun i data premiery

Kapitalna wiadomość dla miłośników polskich gier. Seven: The Days Long Gone w końcu zostało przeniesione na PlayStation 4 i gracze mogą szykować się na nową zawartość. Premiera gry odbędzie się jeszcze w marcu.

Seven: The Days Long Gone trafiło aktualnie wyłącznie na komputery osobiste. Rodzime Fool's Theory zaproponowało skradankę, która choć nie uniknęła błędów i zgarnęła oceny na poziomie 68-70%, to jednak tytuł został doceniony przez miłośników gatunku.

Seven: Drowned Past to wielkie i bezpłatne rozszerzenie do Seven: The Days Long Gone

Bardzo długo czekaliśmy na przeniesienie tego tytułu na konsolę i właśnie poznaliśmy konkretne szczegóły. Seven: Enhanced Edition zadebiutuje na PlayStation 4 i ponownie na komputerach osobistych już 26 marca.

Gracze mogą w tej sytuacji oczekiwać nowych lokacji, dodatkowej fabuły oraz kolejnych bohaterów – pełną prezentację nowej wersji znajdziecie na poniższym materiale. W swoim czasie gra została doceniona za umiejscowienie wydarzeń, a zainteresowani mogą oczekiwać rozgrywki na ponad 50 godzin z 86 zadaniami do wykonania.

Seven Enhanced Edition zawiera również wielkie rozszerzenie Drowned Past, które w swoim czasie zostało zapowiedziane następującymi słowami: 

„Tworzenie Seven: The Days Long Gone zabrało ponad 3 lata i to podczas tego okresu wpadliśmy na pomysł Drowned Past. Historia była tak ogromna, że nie byliśmy w stanie zawrzeć jej w oryginalnej grze, więc zdecydowaliśmy o stworzeniu dodatku. Cieszę się, że gracze będą mogli ponownie odwiedzić świat Vetrall w Seven: Drowned Past. Odkryją zupełnie nowe zadania, poznają nowe postacie, będą eksplorować świeże lokacje i walczyć z nowymi typami przeciwników. Całość z łatwością zajmie ponad 7 godzin nowej zawartości i będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Seven: The Days Long Gone.”

Charakterystyczne cechy Seven: Enhanced Edtion:

  • Trójwymiarowy, izometryczny RPG
  • Bogata, przeplatająca się fabuła
  • Walka: różnorodne style pozwalaja graczom na kreatywność w pokonywaniu przeszkód
  • System Progresji Bohatera: oparty wyłącznie na doświadczeniu gracza i ekwipunku; progresja odblokowuje nowe umiejętności
  • Reakcje SI: NPC reagujący na akcje gracza
  • Otwarty, perfekcyjny do eksploracji świat
  • Nowy system wspinaczki
  • Oszałamiające środowisko
  • Graj po swojemu – Skradaj się, lub użyj brutalnej siły

 

Tagi: fool's theory IMGN.PRO Seven Enhanced Edition Seven: The Days Long Gone