Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.03.2019 15:30
Shrek, modyfikacja, Super Smash Bros. Ultimate
880V

Super Smash Bros. Ultimate. Świetny mod dodaje do gry Shreka

Moderzy bardzo często zaskakują graczy swoją kreatywnością, tym razem popisali się dodając do Super Smash Bros. Ultimate postać Shreka!

To nie pierwszy raz, gdy bardzo głośno jest o niezwykle pomysłowych projektach twórców modyfikacji do gier. Nie tak dawno w Resident Evil 2 (2019) pojawiła się Lokomotywa Tomek, która zastępowała Mr. X-a.

Resident Evil 2. Fani tworzą ciekawe i komiczne mody

Teraz, dzięki twórcy kryjącemu się pod nickiem Hefty, gracze mogą bronić swojego bagna w Super Smash Bros. Ultimate jako popularny Shrek! I trzeba przyznać, że postać wygląda znakomicie. 

Sam Shrek został dodany poprzez podmienienie tekstur podobnego gabarytami Ganondorfa. W związku z tym, zielony ogr ma dokładnie taki sam zestaw ruchów jak wspomniana postać. Należy jednak pochwalić pomysłowość twórcy i wierzyć, że to dopiero początek modyfikacji na większą skalę w Super Smash Bros. Ultimate

Pierwotna wersja gry na Wii U, Super Smash Bros., miała świetnie wykorzystywany potencjał do modyfikowania. Bardzo możliwe, że kreatorzy będą chcieli w ten sam sposób rozwijać ulepszoną wersję, która ukazała się pod koniec ubiegłego roku na konsolę Nintendo Switch. 

Poniżej możecie zobaczyć film, który przedstawia Shreka w akcji.

 

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate