Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 18:17
Operencia: The Stolen Sun bohaterka
520V

Operencia: The Stolen Sun zadebiutuje w marcu. Ekskluzywnie na Xbox One i Epic Games Store

Twórcy Operencia: The Stolen Sun zakończyli główne prace nad grą. Produkcja wskoczy do dwóch sklepów jeszcze w marcu i możemy dzisiaj spojrzeć na świeży zwiastun zapowiadający historię.

Operencia: The Stolen Sun zadebiutuje 29 marca. Gra jest przygotowywana przez ZEN Studios, czyli autorów popularnego Pinball FX. Deweloperzy od dawna pracowali nad tajnym projektem, z którym gracze zapoznają się już pod koniec miesiąca.

Undead Labs rośnie. Microsoft inwestuje w twórców State of Decay

Operencia: The Stolen Sun zostało wycenione na 137,49 zł na Xbox Live, jednak warto pamiętać, że tytuł w dniu premiery ma wskoczyć do Xbox Game Pass. Microsoft powinien ogłosić dołączenie produkcji do usługi już na przyszłotygodniowym Inside Xbox.

Znane studio postanowiło tym razem na RPG-a, w którym gracze wskoczą do krainy fantasy przepełnionej magią – autorzy podczas przygotowania świata inspirowali się wierzeniami oraz folklorem Europy Środkowej.

W Operencia: The Stolen Sun trafimy do 13 zróżnicowanych, wypełnionych zagadkami miejscówek, w których zmierzymy się z ponad 50 przeciwnikami. Twórcy zapowiadają wysoki poziom trudności oraz liczne wyzwania.

Tagi: Operencia: The Stolen Sun zen studios