Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.03.2019 13:09
GRIS sporym sukcesem małego studia
475V

GRIS sporym sukcesem małego studia

Mała ekipa Nomada może być zadowolona z wyniku, jaki osiągnęła ich gra - GRIS. Wydawca - Devolver Digital - pochwalił się sprzedażą produkcji.

GRIS zadebiutowało na PC-tach i Switchu w grudniu zeszłego roku i zebrało dosyć dobre, jak na typowo artystyczną produkcję. Produkcja studia Nomada od momentu premiery sprzedała się już w 300 tysiącach kopii.

GRIS. Przepiękna platformówka chwali się fantastycznymi ocenami

Z tej okazji, gra otrzymała aktualizację Undone, która pozwala odtwarzać muzykę z gry oraz utwory, które do niej ostatecznie nie trafiły. Dodatkowo wielbiciele sztuki mogą delektować się rysunkami koncepcyjnymi z tej produkcji.

My GRIS oceniliśmy na 7.5/10, pisząc o grze m.in. tak:

Największym błędem Gris są paradoksalnie zbyt wielkie oczekiwania wobec tego tytułu. Większość graczy wierzyła, że rozgrywka sama w sobie okaże się tak samo miodna, jak oprawa audiowizualna, więc mogą się nieco rozczarować. Nie oznacza to oczywiście, że produkcji coś mocno dolega, lecz nie licząc doznań estetycznych zabawa jest „zaledwie” dobra. Tym niemniej dla posiadaczy Nintendo Switch lubujących się w przygodówkach zakup gry jest z pewnością wart rozważenia.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Devolver Digital GRIS nintendo switch Nomada Studio pc