SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 18:53
Sekiro Shadows Die Twice recenzje
1443V

Sekiro Shadows Die Twice bez recenzji przed premierą

Dość niespodziewana sytuacja związana z Sekiro: Shadows Die Twice. Activision nie zdecydowało się na publikacje recenzji przed premierą jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji 2019 roku. Dziennikarze otrzymają kody do gry w dniu debiutu.

Sekiro: Shadows Die Twice jest jednym z pewniaków 2019 roku. Gra zbiera fantastyczne opinie w przedpremierowych testach i bez wątpienia wielu graczy wyczekuje chwili, gdy chwyci w łapy kontrolery i rozpocznie ubijanie demonów.

Londyński pokaz Sekiro: Shadows Die Twice. Pot, łzy, długie kije i umieranie

Aktualnie redakcje otrzymały dostęp do skromnego wycinka tytułu i jak się okazuje – pełne wersje zostaną udostępnione dopiero w dniu premiery. Taką wiadomość otrzymała między innymi redakcja VG247 – warto zaznaczyć, że także YouTuberzy nie mogą podobno liczyć na przedpremierowy dostęp.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja – wiele na to wskazuje, że Activision oraz From Software obawiają się spoilerów, więc zdecydowano się podjąć taką decyzję. Gracze, dziennikarze oraz YouTuberzy rozpoczną wspólną grę 22 marca.

W tej sytuacji opóźnione zostaną publikacje wszystkich poradników związanych z taktykami na bossów, ukrytymi przedmiotami, czy też specjalnymi lokacjami. 

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice