Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2019 19:12
Tropico 6 Beta
698V

Tropico 6 do wypróbowania za darmo. Twórcy zapraszają do otwartej bety

El Presidente potrzebuje naszej pomocy. Deweloperzy odpowiedzialni za najnowszą odsłonę serii Tropico zdecydowali się na kolejny etap testów. Właśnie wystartowała otwarta beta, dzięki której z produkcją mogą zapoznać się wszyscy zainteresowani gracze.

Tropico 6 miało trafić na rynek już w ubiegłym roku. Twórcy wciąż opóźniają premierę, dopracowują produkcję, zapraszają śmiałków do kolejnych testów, ale najwidoczniej małymi krokami zbliżamy się do wielkiego debiutu.

Gramy w Devil May Cry 5. Gameplay z początku historii i streszczenie fabuły całej serii

29 marca odbędzie się premiera (prawdopodobnie ostateczny termin...) Tropico 6 na komputerach osobistych i z tej okazji możemy zapoznać się ze sporym wycinkiem produkcji. Deweloperzy zapraszają do otwartej bety, która będzie trwać przez dwa najbliższe dni.

W trakcie zabawy sprawdzimy pełny samouczek, otrzymamy dostęp do wszystkich epok, 11 sandboxowych map, sześciu misji oraz trybu sieciowego dla czterech śmiałków. Gra będzie dostępna w angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim oraz rosyjskim języku.

Jesteście zainteresowani? Wpadajcie na Steami. Tropico 6 charakteryzuje się skromnymi wymaganiami (AMD A10 7850K lub Intel i3-2000, Radeon HD 7870 lub Geforce GTX 750, 8GB pamięci RAM), więc raczej każdy zainteresowany będzie mógł zarządzać wyspą.

Tropico 6 trafi również na konsole, ale wciąż czekamy na potwierdzenie ostatecznej daty premiery.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: haemimont games Kalypso Media Tropico 6