Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 16:55
Red Dead Online Złoto głupców
1539V

Red Dead Online powiększone. Nowości dostępne od dzisiaj

Rockstar nie przestaje rozwijać Red Dead Online. Gracze od dzisiaj mogą skorzystać z nowej zawartości, wśród której należy wyróżnić jedną z najbardziej znanych broni z pierwszego Red Dead Redemption. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Red Dead Redemption 2 to kolejny sukces Rockstar. Produkcja cieszy się kapitalnym zainteresowaniem, więc zespół odpowiedzialny za grę z wielką przyjemnością rozwija Red Dead Online. Dzisiaj na serwerach pojawiła się nowa aktualizacja.

Red Dead Redemption 2 sprzedało się świetnie. Gra bije rekordy

Już w ubiegłym tygodniu do Red Dead Online zawitał patch zajmujący się systemem rozgrywki, zmianami w balansie i usuwający ponad 300 błędów. Teraz jednak nadszedł czas na nową zawartość i gracze mogą biegać ze znanym i cenionym Evansem:

„Nowa broń: karabin powtarzalny Evans

Karabin powtarzalny Evans to potężny, dalekosiężny karabin, którym posługiwał się John Marston podczas wydarzeń znanych z Red Dead Redemption. Karabin powtarzalny Evans ma pojemny magazynek, jest zabójczy na dużym i średnim dystansie oraz dysponuje wysoką szybkostrzelnością. Można zmodyfikować w nim kolbę, celownik i osłonę, dzięki czemu stanie się nieodzownym elementem Waszego wyposażenia. Dostępny bezpośrednio w katalogu Wheeler, Rawson & Co. oraz u każdego rusznikarza.”

Twórcy zadbali również o Złoto Głupców, czyli nowe wydarzenie w grze swobodnej – w tym wypadku gracze stają do walki z innymi śmiałkami o prawo założenia złotego pancerza. Punkty zgarnie osoba, która wyeliminuje rywala jednocześnie nosząc zbroję lub zabijając jej posiadacza.

W Red Dead Online możemy sprawdzić również szereg innych wydarzeń w grze swobodnej:

 • Do upadłego: Walka o jak najdłuższe utrzymanie pożądanego przedmiotu.
 • Wyzwania rywalizacyjne: Rywalizacja o zdobycie najwyższego wyniku w losowym wyzwaniu w ograniczonym czasie (obecnie zawiera wyzwania zabójstw z łuku, strzałami w głowę, z wierzchowca, bronią długą i bronią krótką).
 • Kurier: Rywalizacja band o dostarczenie konia do wskazanego miejsca.
 • Król zamku: Rywalizacja o panowanie nad aktywnym terenem zamku. Ktokolwiek najdłużej przeżyje wewnątrz, ten wygra.
 • Mistrz łucznictwa: Rywalizacja o zdobycie najwyższego wyniku za precyzyjne trafianie w cele w określonym czasie.

Rockstar ponownie dziękuję graczom za wsparcie i rozgrywkę w betę Red Dead Online, więc W tym tygodniu wszyscy uczestnicy testów otrzymają specjalny zestaw przedmiotów (do odebrania w obozowej skrytce lub na dowolnej poczcie):

 • 60 szt. szybkiej amunicji do pistoletów
 • 60 szt. szybkiej amunicji do karabinów powtarzalnych
 • 2 butelki ogniste
 • 8 ognistych strzał
 • 2 opakowania tytoniu do żucia Jolly Jack's
 • 2 silne lekarstwa dla konia
 • 1 przynęta jeziorna

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60873/Red-Dead-Online-Beta-Update

Tagi: Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego take-two