SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 22:00
Kingdom Hearts streszczenie
606V

Streszczenie fabuły wszystkich części Kingdom Hearts

Kingdom Hearts to jedna z perełek wywodzących się z Kraju Kwitnącej Wiśni. Latami graliśmy w kolejne gry, poznawaliśmy nowych bohaterów, a twórcy otwierali kolejne, zawiłe wątki. Macie problem ze zrozumieniem fabuły tej wyjątkowej serii? W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie konkretne streszczenie wydarzeń.

Kingdom Hearts III zebrało świetne noty i jest to jeden z najciekawszych jRPG-ów ostatnich miesięcy. Produkcja oferuje mnóstwo przyjemności, jednak wszystkie wątki zrozumieją głównie gracze, którzy poznali wcześniej wydane produkcje z tej wielkiej serii.

PSX Extreme 259 już w sprzedaży

To właśnie z tego powodu w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie dokładne streszczenie fabuły - Enkidou i Roger zapowiadają tekst następującymi słowami:

„Kingdom Hearts to seria słynąca z zakręconej fabuły. Osobom, które chciały się z nią zapoznać wcześniej lub mają taki zamiar z okazji premiery części trzeciej, zadania nigdy nie ułatwiała zdumiewająca płodność twórców: ukazujące się na różnych sprzętach wszelakie spin-offy, remaki, edycje Final Mix itd. Dlatego przygotowaliśmy dla Was tę oto pigułę informacyjną z opisem najważniejszych wydarzeń.”

Jest to kapitalne podsumowanie wydarzeń, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł w spokoju chwycić w łapy Kingdom Hearts 3 i zapoznać się z wielkim zakończeniem. Nasza dwójka przedstawia historię od samego początku i prezentuje masę konkretów – o niektórych wątkach mogły zapomnieć nawet osoby, które wcześniej miały okazję zapoznać się z produkcjami Square Enix.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie również między innymi dwa Tematy Numeru ("Animowani bohaterowie" i "Telewizory dla graczy"), blisko 20 produkcji oraz oczywiście ciekawą publicystykę.

Wszystkie szczegóły i trzy opcje zamówienia egzemplarza znajdziecie w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Tagi: Kingdom Hearts III psx extreme Square Enix