Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 15:05
Inazuma Eleven: Balance of Ares na rozgrywce. Fani będą zachwyceni
1188V

Inazuma Eleven: Balance of Ares na rozgrywce. Fani będą zachwyceni

Level-5 zaprezentowało nowy materiał z Inazuma Eleven: Balance of Ares. Gameplay z wersji na Nintendo Switcha wygląda świetnie, a nie możemy zapomnieć o przygotowaniu edycji na PlayStation 4.

Inazuma Eleven: Balance of Ares zmierza jednocześnie na dwie platformy. Tytuł miał wskoczyć na półki sklepowe w ubiegłym roku – w okolicy Mistrzostw Świata, które odbywały się w Rosji – ale Japończycy zmienili plany.

Microsoft informuje o Final Fantasy VII na Nintendo Switch. Wielka współpraca coraz bliżej?

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży materiał z produkcji, na którym zespół głównego bohatera mierzy się z God Bulls. Aktualnie brakuje nam oczywiście niezbędnych informacji o zawodnikach, czy też samych przeciwnikach, ale na konkretną promocję gry musimy wciąż zaczekać.

Na rozgrywce nie brakuje oczywiście efektownych ruchów – akurat ta seria jest znana z super strzałów, które są ozdobą całego uniwersum. Najnowsza wersja wygląda oczywiście znacznie lepiej od edycji na poprzednie konsole Nintendo... Niestety, wciąż nie możemy spojrzeć na ostateczny gameplay z edycji na PlayStation 4.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać ostateczną datę premiery Inazuma Eleven: Balance of Ares – jak wiadomo tytuł trafił teraz w ręce wewnętrznej ekipy Level-5, która chce zadbać o wysoką jakość produkcji.

Tagi: Inazuma Eleven Ares Level-5