Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2019 15:37
God's Trigger Data i Zwiastun
664V

God's Trigger zadebiutuje w kwietniu. Zwiastun pokazuje dynamiczną akcję

Twórcy z One More Level wyrwali się z piekła, by przekazać gorącą wiadomość. Produkcja rodzimego studia zawędruje na półki sklepowe już w kwietniu i z tej okazji możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun.

God's Trigger to gra akcji przygotowana przez niezależne One More Level. W produkcji gracze zmierzą się z czterema Jeźdźcami Apokalipsy, a głównymi bohaterami są Harry (zbuntowany anioł) oraz Judy (uciekinierka z piekła).

Techland rezygnuje z wydawania gier third-party w pudełkach. Prace nad Dying Light 2 idą zgodnie z planem

Za wydanie produkcji odpowiada Techland, który właśnie potwierdził wrzucenie gry na półki sklepowe - God's Trigger będzie dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 18 kwietnia. Tytuł trafi wyłącznie do cyfrowej dystrybucji.

„Gracze wskoczą w zakrwawione buty dwóch antybohaterów: Harry to upadły anioł, a Judy zbiegła z piekła demonica. Celem morderczego duetu jest zatrzymanie apokalipsy. Ale w sposób nieprzyzwoicie brutalny i z jak największym hukiem. Dwójka bohaterów to podwójna porcja destrukcji. God's Trigger w trybie kampanii solo daje możliwość zmiany postaci w dowolnej chwili po to, by wykorzystywać ich unikalne zdolności i uzbrojenie. Można też stanąć ramię w ramię z prawdziwym partnerem, siejąc eksterminację w trybie kanapowej kooperacji.”

Z tej okazji możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun przepełniony akcją – w ubiegłym roku wielu dziennikarzy miało okazję zapoznać się z propozycją i tytuł został ciepło przyjęty, ponieważ One More Level oferuje dynamiczny i angażujący gameplay.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: God's Trigger One More Level Techland

Nie przegap