Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2019 08:37
Samurai Shodown zawodnicy
605V

Samurai Shodown na zwiastunie. SNK przypomina o bijatyce

SNK opublikowało nowy zwiastun powracającego Samurai Shodown. Świerzy materiał pozwala spojrzeć na kilku zawodników, którzy wykonują swoje charakterystyczne ciosy. Sympatycy serii muszą szykować się na ostrą jazdę.

Samurai Shodown (2019) zostało zapowiedziane w ubiegłym roku. Dość niespodziewanie SNK ogłosiło powstanie wersji na PlayStation 4 oraz komputery osobiste, a po chwili otrzymaliśmy również zapewnienie przygotowania edycji na Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Tekken 7 może otrzymać kolejny sezon zawartości

Tytuł wciąż nie posiada ostatecznej daty premiery, ale Samurai Shodown będzie jedną z produkcji, którą będziemy ogrywać latem – Japończycy zaoferują bijatykę przed wolnym, więc jeśli nie macie większych, wyjazdowych planów, to możecie szykować się na tytuł SNK.

Studio podkreśla, że w tym wypadku odbędzie się światowa premiera – dla zachodnich firm jest to oczywiście standard, ale korporacje z Kraju Kwitnącej Wiśni nadal zaznaczają, że wrzucą swoje gry jednocześnie na najważniejsze rynki.

Deweloperzy powinni już teraz kończyć pracę nad grą, więc z tej okazji Samurai Shodown będzie grywalne na PAX East 2019 (29-31 marca). Impreza interesuje akurat głównie Amerykanów, jednak możemy mieć nadzieję, że autorzy skorzystają z pomysłów konkurencji i jeszcze przed premierą pozwolą nam wypróbować swój tytuł.

Warto przypomnieć, że wczoraj poznaliśmy ostateczne wymagania sprzętowe Dead or Alive 6.

Tagi: gameplay Samurai Shodown (2019) SNK zwiastun

Nie przegap