Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2019 08:15
Overwatch Baptiste
1189V

Overwatch z kolejnym bohaterem. Baptiste'a wchodzi do gry

Blizzard potwierdził przygotowanie nowego herosa do Overwatch. Twórcy opublikowali zwiastun zapowiadający postać i w Sieci nie brakuje pozytywnych opinii. Poznajcie historię Baptiste'a.

Nie wszystkie ruchy Blizzarda są chwalone przez społeczność, ale raczej nie możemy narzekać na rozwój Overwatch. Deweloperzy systematycznie wrzucają do gry nowe postacie, nie zapominają o kolejnych mapach, od czasu do czasu zapraszają śmiałków na wydarzenia i wszystkie rozszerzenia trafiają do graczy za darmo.

Blizzard szykuje kolejne kolekcjonerskie figurki z Overwatch

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi do Overwatch kolejnego herosa – Baptiste'a to sanitariusz, który jednak nie zamierza patrzeć na okrucieństwo wojny z daleka, a chętnie bierze do łapy broń, eliminuje wrogów i następnie pomaga potrzebującym.

Baptiste'a chce „walczyć o lepszy świat” i na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun zapowiadający historię – wkrótce zespół odpowiedzialny za Overwatch opublikuje dokładniejszą prezentację postaci i opowie nam o jego zdolnościach.

Blizzard wciąż nie potwierdza jakichkolwiek informacji dotyczących przygotowania kontynuacji Overwatch. Jak wiadomo studio w 2019 roku nie wyda jakiekolwiek dużej produkcji, więc możemy sądzić, że przez kolejne 12 miesięcy pierwsza część będzie rozwijana następnymi dodatkami.

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch

Nie przegap