Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2019 13:44
Devil May Cry 5 Dante
1955V

Devil May Cry 5 z recenzjami przed premierą. Capcom pewny sukcesu

Capcom od początku nie zawodzi oddanych fanów japońskich produkcji i firma najwyraźniej szykuje się na drugi sukces. Ostateczne opinie dotyczące Devil May Cry 5 pojawią się jeszcze przed premierą tytułu.

Capcom rozpoczął 2019 rok z przytupem. Wydawca wrzucił na rynek odświeżone Onimusha Warlords oraz Resident Evil 2 (2019) – nie możemy w obu wypadkach mówić o ogromnym sukcesie, jednak odpicowane zombie, to bez wątpienia jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat.

Rewelacyjny zwiastun Devil May Cry 5 z występem HYDE z L'Arc-en-Ciel

Dzisiaj mogę potwierdzić bardzo ciekawą wiadomość – recenzje Devil May Cry 5 trafią do Sieci już 6 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego. Jest to dokładnie dwa dni przed oficjalną premierą, więc najwidoczniej Capcom jest pewny drugiego, tegorocznego sukcesu.

W sumie Devil May Cry 5 na każdym kolejnym materiale wygląda perfekcyjnie i w zasadzie jedyną niewiadomą jest w tym wypadku historia... Choć pewnie znajdą się fani, którzy sięgną po tę produkcję dla czystej, satysfakcjonującej rozgrywki.

Capcom może najwidoczniej szykować inwestorów na kolejny sukces – w okolicy Devil May Cry 5 debiutuje kilka dużych gier, ale bez wątpienia to właśnie DMC5 powinien osiągnąć największy sukces... Oczywiście jeśli recenzje potwierdzą przypuszczenia.

Źródło: https://gamingbolt.com/devil-may-cry-5-reviews-go-live-on-march-6

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 opinie recenzja recenzje