Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2019 11:27
Kosmiczny Mecz 2, Annabelle 3 i Godzilla vs Kong. Warner Bros. przyspiesza premiery
1819V

Kosmiczny Mecz 2, Annabelle 3 i Godzilla vs Kong. Warner Bros. przyspiesza premiery

Kiedy zobaczymy w kinach "Kosmiczny mecz 2"? Warner Bros. już opublikowało termin premiery trzech swoich nadciągających kinowych produkcji.

Zdjęcia do Kosmicznego meczu 2 zaczną się dopiero w tym roku, więc niestety na rzeczony film jeszcze trochę poczekamy. Warner Bros. ogłosił dzisiaj, że Kosmiczny mecz 2 trafi do amerykańskich kin 16 lipca 2021 r. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w filmie zobaczymy Jamesa LeBrona w roli głównej. Znany koszykarz zastąpi Michaela Jordana z części pierwszej.

Specyfikacja techniczna Xbox Anaconda i Lockhart

Wiadomo już, że producentem Space Jam 2 jest Ryan Coogler (autor Czarnej Pantery, Creed i Fruitvale Station). Za reżyserię zabrał się natomiast Terence Nance, który stworzył "Random Acts of Flyness" dla HBO.

Warner Bros. ujawnił też nowe terminy premier Annabelle i Godzilla vs Kong. Okazuje się, że te kinowe produkcje trafią na wielki ekran trochę wcześniej. W przypadku Annabelle 3 data premiery to 28 czerwca 2019 roku. Z kolei Godzilla vs Kong trafi do kin 13 marca 2020 roku. Wcześniej Warner Bros. mówił o premierze w maju 2020 r.

Źródło: https://bloody-disgusting.com/movie/3547939/warner-bros-moves-dates-godzilla-vs-kong-annabelle-3/

Tagi: film kino Warner Bros.

Nie przegap