SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.02.2019 09:55
Serial Halo ma nowego reżysera
247V

Serial Halo ma nowego reżysera

Serialowe Halo powstaje, ale jakoś powstać nie może. Kolejne osoby opuszczały projekt, przez co zaczęto popadać w wątpliwości, czy serial w ogóle ujrzy światło dzienne.

W grudniu stołek reżysera serialowego Halo opuścił Rupert Wyatt. Nie ogłaszano od razu nowego reżysera, gdyż go nie było. Projekt pozostawał więc na jakiś czas w zamrożeniu. Ostatnio znowu jednak coś się ruszyło.

Na Halo Infinite poczekamy, bo deweloperzy nie chcą crunchować

Showtime, które odpowiada za produkcje, ogłosiło nazwisko nowego reżysera projektu. Jest to Otto Bathurst, który na koncie ma Black Mirror i Robin Hooda. Bathurst wyprodukuje kilka odcinków przy współudziale Kyle'a Killena, który odpowiada za scenariusz.

Prace nad serialem miały ruszać na początku tego roku, ale z powodu zawirowań, projekt jest w plecy przynajmniej o kilka miesięcy, gdyż nie wiadomo czy i jakie zmiany będzie chciał wprowadzić nowy reżyser.

Sam serial Halo został ogłoszony w 2013 roku podczas (nie)sławnej konferencji zapowiadającej Xboksa One. Początkowo za produkcję miał odpowiadać dział rozrywki w Microsofcie, ale gdy w 2014 roku go zamknięto, Halo przeszło w ręce Showtime'u. I przez kolejne cztery lata w sprawie serialu działo się niewiele. Oby tym razem udało się projekt dokończyć.

Tagi: halo showtime