Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2019 18:18
Samsung Unpacked 10
883V

Samsung Unpacked. Oglądajcie z nami prezentację Galaxy S10 i Galaxy Fold

Już dzisiaj Samsung zaprezentuje swoje najnowsze zabawki. Firma zaprosiła na wydarzenie dziennikarzy, którzy mogli już pomacać sprzęt, a wkrótce cały świat zobaczy oficjalne zdjęcia oraz pozna szczegóły między innymi serii Samsung Galaxy S10. Na imprezie powinniśmy zobaczyć również między innymi Samsung Galaxy Fold, czyli składany smartfon.

O godzinie 20:00 rozpocznie się tegoroczny Samsung Unpacked. Korporacja nie miała specjalnego szczęścia, ponieważ większość informacji dotyczących Samsunga Galaxy S10, Samsunga Galaxy S10e i Samsunga Galaxy S10+ wypłynęły przed czasem, ale możemy mieć pewność, że podczas wydarzenia poznamy również inne ciekawostki przygotowane przez producenta.

Galaxy S10 – co wiemy o nowym telefonie Samsunga

Unpacked 2019 możecie oglądać za pośrednictwem oficjalnej transmisji – konferencja będzie dostępna między innymi na YouTubie, więc bez najmniejszego problemu z nowinkami technologicznymi Samsunga zapoznają się wszyscy zainteresowani.

Choć świat będzie ekscytował się nowymi flagowcami, nie możemy zapomnieć o innowacji – od kilku tygodni pojawiały się również przecieki dotyczące Samsunga Galaxy Fold, czyli pierwszego składanego urządzenia korporacji. W tym wypadku klient otrzyma smartfon, który może rozłożyć i sprzęt będzie wyglądał niczym mały tablet.

Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy w nasze skromne progi. Nasza redakcja znajduje się na miejscu, więc przekażemy Wam wszystkie najważniejsze informacje z imprezy.

Tagi: galaxy unpacked samsung Samsung Galaxy Fold samsung galaxy s10 Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S10e

Nie przegap