Roger Żochowski Roger Żochowski 08.06.2010 02:25
Driver rozjedzie nas na E3
831V

Driver rozjedzie nas na E3

Podgrzewania atmosfery przed E3 ciąg dalszy. Ubisoft zaprezentował światu pierwszy, filmowy teaser nowego Drivera. Czy rzeczywiście takiego nowego?xxxxx

 

 

Zwiastun pojawił się na oficjalnej stronie gry, wraz z licznikiem odmierzającym czas do zapowiedzi, która odbędzie się na E3. Jeśli graliście w pierwszą odsłonę Drivera, zapewne skojarzycie bez większych problemów scenę przedstawioną na filmie. Przecież to jak nic nawiązanie do testu, jakiemu poddani byliśmy w pierwszej misji kultowego Drivera. Co ciekawe, w pewnym momencie mamy okazję zerknąć na prawo jazdy głównego (prawdopodobnie) bohatera. Wiecie kto się na nim znalazł? Toż to sam Tanner, nasz ziomal z pierwszej odsłony gry. Czy to oznacza, że szykuje się nam remake? Jest to bardzo prawdopodobne, choć z ostatecznymi osądami wstrzymałbym się do czasu oficjalnej zapowiedzi.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

 

Zapewne wielu z Was wie także, że pierwsza część Drivera czerpała garściami z kultowych filmów z lat 70-tych. Jako ciekawostkę wrzucam scenę z filmu, którą fani gry z miejsca skojarzą. Więcej o historii i kulisach powstania pierwszej odsłony gry, dowiecie się w nadchodzącym numerze PSX Extreme. Szykujemy małą niespodziankę.

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: Driver e3 2010 ubisoft