SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2019 13:34
meizu note 19 zapowiedź
462V

Meizu szykuje zapowiedź Meizu Note 9

Meizu to trochę pomijany producent smartfonów, który jednak stara się grać innowacyjnie. Ostatnio pisaliśmy wam o smartfonie bez jakichkolwiek wyjść, a dzisiaj mamy zajawkę innego modelu.

Wśród wielu chińskich producentów smartfonów, to Meizu wydaje się być najmniej medialne w naszym kraju. Firma jednak przygotowuje wiele interesujących urządzeń. Ostatnio głośno zrobiło się o Meizu Zero - smartfonie bez jakichkolwiek gniazd.

Meizu Zero pierwszym smartfonem bez portów i przycisków

Chińska firma szykuje się także do zapowiedzi nowego urządzenia, bardziej klasycznego. W mediach społecznościowych opublikowano plakat zapowiadający ujawnienie nowego urządzenia, które ma mieć miejsce 14 lutego tego roku.

Plakat mówi o wydaniu 16. modelu w portfolio Meizu, przez co niektórzy spekulowali, że mowa tutaj o Meizu 16. Inne źródła donoszą jednak, że nowym urządzeniem będzie Meizu Note 9, które nie tylko skupi się na lepszym wykorzystaniu SI, ale także na dźwięku, co wskazywać mają fale dźwiękowe wydobywające się z sylwetki urządzenia na plakacie.

Być może Meizu zaprezentuje także swojego asystenta głosowego i inteligentny głośnik, który miałby konkurować na zachodnimi propozycjami - Alexa od Amazonu i Google Home od Google.

Źródło: http://www.cnmo.com/news/655238.html

Tagi: meizu meizu note 9