SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.02.2019 16:53
W marcu premiera Ethernal
358V

Pięknie udźwiękowiona gra Ethereal zadebiutuje już w marcu

Nonsense Arts ogłosiło prace nad Ethereal już w zeszłym roku. Wtedy też dostaliśmy zwiastun nietypowej produkcji. Teraz poznaliśmy datę premiery, która będzie miała miejsce już w przyszłym miesiącu.

Ethereal to abstrakcyjna gra logiczna, którą cechuje wspaniałe udźwiękowienie. Została ona zapowiedziana w zeszłym roku, a dziś wiemy, że pojawi się już 7 marca na PC oraz urządzeniach Mac. 

Square Enix organizuje wydarzenie z okazji drugiej rocznicy wydania NieR: Automata

Produkcja ma składać się z czterech różnych światów, które będą się od siebie znacznie różniły. W każdym uświadczymy nieco innej mechaniki i ruchów, których będzie się trzeba nauczyć. Co ważne, w grze nie będzie żadnego limitu czasowego. Pozwoli to na rozgrywkę, która zapewni relaks i odprężenie - nawet pomimo abstrakcyjnych zagadek logicznych.

Grę wyróżnia wspaniałe udźwiękowienie. Po zwiastunie można odnieść wrażenie, że każda interakcja z otoczeniem wiąże się z jakimś sygnałem audio. Wszystko to przypomina efekty, które możemy uświadczyć w genialnym Tetris Effect. 

Fantastyczna praca dźwiękowców została doceniona poprzez przyznanie nominacji na tegoroczny Independent Games Festival w kategorii muzycznej. Przedsmak hipnotyzującego soundtracku możecie usłyszeć na zwiastunie gry poniżej.

Źródło: https://www.pcgamer.com/igf-finalist-puzzler-ethereal-gets-march-release-date/

Tagi: Ethereal independet games festival Nonsense Arts