SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.02.2019 10:13
IEM Katowice 2019. Valve stworzyło płatną przepustkę dla widzów, bez której nie otrzymacie nagród
2268V

IEM Katowice 2019. Valve stworzyło płatną przepustkę dla widzów, bez której nie otrzymacie nagród

Intel Extreme Masters Katowice 2019 nadchodzi wielkimi krokami, dlatego też cały e-sportowy świat powoli zaczyna kierować swój wzrok w stronę ikonicznego Spodka. Valve wpadło jednak na pomysł, aby zacząć pobierać za to opłaty.

Jeśli interesujecie się e-sportową sceną w Counter-Strike: Global Offensive, zapewne wiecie, że od pewnego czasu za samo oglądanie zmagań najlepszych zawodników z całego świata, posiadacze gry mogli nabyć unikatowe pamiątki związane z danym wydarzeniem.

Opcja ta była całkowicie darmowa i oferowała różne pierdoły od skinów wartych 4 centy, aż po skrzynki, z których mogą wypaść cenne przedmioty. Teraz zaś Valve wpadło na "genialny" pomysł utworzenia przepustki dla widzów.

Tak zwany Viewer Pass kosztuje aż 37,99 zł (9,99$) i oferuje ekskluzywny dostęp do paczki pamiątek z imprezy IEM Katowice 2019. Niestety jeśli nie zdecydujecie się rzucić dodatkowym groszem, nie otrzymacie już takich nagród jak to bywało w przeszłości. Valve obiecuje, że 50% przychodów z takiej przepustki pójdzie na konto graczy oraz organizacji biorących udział w katowickiej imprezie.

IEM Katowice 2019 - Legendary Place. Supreme Major (Official Trailer)

 

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive valve Valve/Hidden Path Entertainment