SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2019 16:55
Resident Evil 2 Remake modyfikacja UI
3014V

Nostalgiczna modyfikacja do Resident Evil 2 Remake

Remake kultowego Resident Evil 2 stanowi istną scenę do popisu dla licznych modderów. Niedawno pojawiła się modyfikacja, która wywoła uśmiech na twarzy każdego fana oryginalnej wersji. 

Resident Evil 2 (2019) okazał się wielkim sukcesem - zarówno pod względem ocen, jak i sprzedaży. Pomimo tego, że sam w sobie prezentuje się genialnie i zachwyca graczy, to wciąż powstają liczne udoskonalenia i zmiany, które mają wywoływać jeszcze lepsze wrażenia.

Resident Evil 2 jako gra FPP. Strach do potęgi

W takim też celu użytkownik o nicku CrazyPotato, udostępnił plik, który jest skierowany głównie do fanów oryginalnej wersji gry. Modyfikacja wprowadza pierwotny pasek życia, klasyczne ikonki zapisu oraz charakterystyczny, dawny interfejsy użytkownika. Jakby tego było mało, całość dopełniona jest poprzez oryginalne logo. Dokładnie takie, jakie mogliśmy podziwiać, grając w produkcję z 1998 roku. 

Zmiany są zaledwie kosmetyczne, ale wydają się niezłą gratką dla fanów pierwowzoru. Jeśli wciąż pamiętacie strach, który wywoływało granie na PlayStation 1, to warto troszkę połechtać swoje poczucie nostalgii. Modyfikacja jest do ściągnięcia tutaj.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/this-resident-evil-2-remake-mod-brings-back-the-classic-ui-from-the-original-1998-game/

Tagi: capcom Resident Evil 2 (2019)