Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 19:24
New World Amazon Gameplay
808V

New World na rozgrywce. MMORPG od Amazonu

Amazon posiada własne studia do tworzenia gier i deweloperzy pracują nad między innymi New World. Tytuł został zaprezentowany na dłuższym fragmencie rozgrywki i propozycja może zaciekawić fanów MMORPG-ów.

New World nadal nie posiada ostatecznej daty premiery. Tytuł był w ostatnich dniach sprawdzany przez wybrane redakcje, więc możemy spojrzeć na prezentację rozgrywki. Autorzy podkreślają, że wciąż nie zakończyli prac nad pozycją.

Stan Pensylwania może wprowadzić „podatek od grzechu” dla brutalnych gier

New World pod względem rozgrywki to bardzo typowe MMORPG. Trafiamy do nowego świata, rozwijamy swojego bohatera, możemy zajmować się najróżniejszym craftingiem, ale studio w tym wypadku zajęło się mocnym zaakcentowaniem kooperację.

W trakcie przemierzania lokacji mamy wspólnymi siłami ubijać napotkane bestie, czy też chętnie realizować wyznaczone cele. Amazon zajął się mocnym zaakcentowaniem rywalizacji PVP, która czerpie garściami z między innymi serii Dark Souls – pojedynki będą podobno wymagające i jednocześnie bardzo satysfakcjonujące.

Aktualnie New World zmierza wyłącznie na komputery osobiste, ale wcześniej szefowie Amazonu powtarzali, że zamierzają oferować swoje tytuły na wiele platform, więc możemy mieć nadzieję, że ten tytuł w swoim czasie trafi również na konsole.

​​​​​​​

Tagi: Amazon Game Studios New World

Nie przegap