Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2019 16:46
Trials Rising zawartość po premierze
397V

Trials Rising zaoferuje mnóstwo zawartości po premierze. Szczegóły Karnetu Dodatków

Ubisoft jeszcze przed premierą potwierdził ogromne plany dotyczące nowej zawartości do Trials Rising. Gracze mogą szykować się na między innymi ponad 55 nowych tras.

Trials Rising trafi na półki sklepowe 26 lutego. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Jest to najnowsza odsłona zręcznościowej serii motocyklowej, w której gracze będą musieli przejechać z punktu A do punktu B.

Trials Rising – graliśmy w zręcznościówkę Ubisoftu. Przyjemny brak rewolucji

Ubisoft zdecydował się przedstawić konkretne szczegóły dotyczące nowej zawartości do Trials Rising. Gra otrzyma po premierze dwa duże dodatki oraz dwa pakiety zawierające elementy do upiększenia motocyklisty. W rezultacie klienci pobiorą ponad 55 tras:

  • Trials Rising Sixty Six – Dodatek I: Rywalizuj i rozbijaj się wzdłuż legendarnej drogi 66 i odkryj splendor kraju nieograniczonych możliwości, dzięki nowym trasom i kontraktom. To DLC inspirowane jedną z ulubionych rozrywek USA, futbolem amerykańskim, zawiera takie elementy jak hełm, koszulka, spodnie i korki, dzięki którym gracze mogą pojawić się na mecie w sportowym stylu.
  • Wywrotka w palącym słońcu – Dodatek II: Ruszaj w tereny poniżej równika i poznaj cuda południowej półkuli. Przemierz epickie, porośnięte dżunglą góry Peru, aż po skutą lodem Antarktydę i skorzystaj z dwóch nowych motocykli, które wprowadzają unikatowe możliwości rozgrywki i wyzwania. Pojawi się też strój z motywami odkrywcy.
  • Pakiet motocyklisty kaskadera: Pokonaj prawo grawitacji i śmigaj przez płonące obręcze z Pakietem motocyklisty kaskadera, dzięki któremu gracze mogą założyć efektowny kostium kaskadera i siąść za kierownicą zdobionego motocykla retro, aby pokazać, że żadna przeszkoda nie jest dla nich za trudna.
  • Pakiet elementów samurajskich: Pokonuj kolejne trasy i pozwól się prowadzić duchowi starożytnego samuraja. Czekają na ciebie elementy personalizacji, dzięki którym wyróżnisz się na trasie jeszcze bardziej.

Trials Rising zostało wycenione na 99 zł, ale gracze otrzymają możliwość kupienia Trials Rising Gold Edition, które zawiera podstawową wersję gry oraz karnet dodatków w cenie 159 zł. Bonusy do zamówień przedpremierowych to:

  • pakiet motocyklisty w dżungli, dzięki któremu gracze mogą szaleć w stroju goryla i użyć podobnego kamuflażu dla motocykla
  • pakiet motocyklisty dzikiego zachodu ze strojem kowboja i przednim światłem w stylu rodeo.

Każdy pakiet zawiera pięć elementów dla motocyklisty oraz jeden dla motocykla. Autorzy zapewnią również sezony, podczas których zgarniemy dostęp do nowych póz, animacji, czy też kolejnych fatałaszków i przedmiotów do motocyklu. Studio zadba również o wydarzenia tematyczne – takie jak przykładowo Wielkanoc – oraz wyzwania tygodniowe.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: RedLynx Trials Rising Ubisoft

Nie przegap