SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.02.2019 10:41
phoenix point soldiers
386V

Phoenix Point opóźnione. Deweloper chce dopracować grę

Phoenix Point, nowa gra Juliana Gollopa, nie pojawi się w terminie. Pierwotne premiera czerwcowa została przesunięta o 3 miesiące.

Phoenix Point częściowo zostało sfinansowane z oszczędności studia Snapshot Games, założonego przez Juliana Gollopa, a po części przez zbiórkę w systemie Fig, gdzie poproszono o $500 tysięcy.

Phoenix Point na zwiastunie. Taktyczna przyjemność z wielkimi robalami

Duchowy spadkobierca klasycznego XCOM-a od początku wygląda nad wyraz dobrze i przyciąga do siebie zainteresowanie fanów gatunku oraz marki XCOM. Julian Gollop jest świadom presji jaka ciąży nad nim i jego ekipą, dlatego chce wypuścić maksymalnie dopracowany produkt jaki się da.

Z tego też powodu, postanowiono kolejny raz przesunąć premierą. Phoenix Point pierwotnie pojawić miało się w czerwcu, ale deweloperzy uznali, ze potrzebują dodatkowych 3 miesięcy i gra zadebiutuje na PC-tach we wrześniu tego roku.

Jednocześnie zapowiedziano wydanie nowego dema dla wspierających grę. W marcu osoby, które współfinansowały projekt Phoenix Point, będą mogły pobrać próbną wersję i samemu sprawdzić grę w akcji po wielu zmianach i nowościach wprowadzonych od poprzedniego demka.

Tagi: pc Phoenix Point Snapshot Games wideo