Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2019 22:16
Titanfall 3 nie powstaje Respawn
1308V

Titanfall 3 nie znajduje się w produkcji. Apex Legends głównym projektem Respawn

Nie czekajcie na tegoroczną zapowiedź Titanfall 3. Gra nie znajduje się w produkcji, a według najnowszych informacji – trzecia część wielkich tytanów została zamieniona na Apex Legends. Deweloperzy skupiają się teraz na tej grze.

Drew McCoy w rozmowie z dziennikarzem Eurogamera podkreślił – Titanfall 3 nie znajduje się w produkcji. Przedstawiciel studia zaznaczył, że choć gracze myśleli, że tytuł powstaje, to jednak aktualnie Respawn skupia się na Apex Legends.

Wszystkie informacje o Apex Legends

Sytuację postanowił rozjaśnić Jason Schreier z Kotatku – zdaniem dziennikarza Titanfall 3 znajdował się w produkcji jeszcze w 2017 roku. Redaktor otrzymał wiadomość o pracach nad pozycją, jednak najwidoczniej Electronic Arts oraz Respawn zdecydowali się zmienić koncepcję. Teraz najważniejsza jest pozycja free-2-play.

Należy na pewno zaznaczyć, że Respawn posiada w zasadzie dwa zespoły i drugi pracuje nad Star Wars Jedi: Fallen Order. Wszyscy deweloperzy zajmujący się marką Titanfall zostali oddelegowani do Apex Legends, więc nie możemy liczyć na rychłą zapowiedź trzecich tytanów.

Trudno w tej sytuacji powiedzieć, jaki los czeka markę Titanfall, ale możemy mieć nadzieję, że EA zdecyduje się na trzecią część. Warto jednocześnie podkreślić, że Apex Legends ma być rozwijany przez najbliższe 10 lat...

Źródło: https://kotaku.com/titanfall-3-is-not-in-the-works-respawn-says-1832336218

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall 2 Titanfall 3