Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.02.2019 17:02
Crossout zalicza skok graficzny
845V

Crossout zalicza skok graficzny

Crossout na konsolach pojawił się w połowie 2017 roku. Mimo bycia grą darmową, wielkiej popularności nie zdobył. Jednak ekipa Targem spokojnie wspiera swój projekt.

Crossout celował z premierą konsolową w zdobycie sporego grona graczy, którzy skuszeniu darmowością gry, chcieli w niej spędzać czas. Jednak uboga premierowa zawartość nie pomagała w osiągnięciu celu.

Recenzja: Crossout (PS4)

Jednak wydawca - Gaijin Entertainment - jest cierpliwy i deweloper w spokoju rozwija swoją produkcję. Aktualizacja 0.10.20, oznaczona kodową nazwą New Sky, debiutuje na początku lutego, wprowadzając do gry nowy system oświetlenia.

Nowy system pozwoli na osiągnięcie realistycznego nieba z ruchomymi chmurami, nada zupełnie nowy wygląd mapom w grze, wykorzystując do tego właściwości fizyczne materiałów obecnych w produkcji, które będą reagować odpowiednio na promienie słońca.

Usprawniono także system bitwy klanów w grze - walka toczyć będzie się do dwóch zwycięstw. Zwiększeniu uległy też zdobywane nagrody wpływające na pozycję klanu w rankingu. Rudę uranu – rzadko występujący zasób potrzebny do tworzenia najpotężniejszego sprzętu bojowego – będą otrzymywać osoby znajdujące się na pierwszych 60 pozycjach turniejowej tabeli.

Crossout pobierzecie na PC, Xboksie One i PS4.

Tagi: crossout Gaijin Entertainment pl targem games wideo

Nie przegap