Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2019 15:30
Left Alive Unboxing Mech Edition
556V

Left Alive ze świetną Edycją Kolekcjonerską. Wydawca pokazuje Mech Edition

Square Enix zaprezentowało wszystkie elementy Mech Edition z Left Alive. W pakiecie zainteresowani otrzymają figurkę, którą bez najmniejszego problemu dostosują do swoich potrzeb. Zobaczcie prezentację.

Left Alive zapowiada się na ciekawe doświadczenie dla fanów japońskich gier akcji. Nad tytułem pracują między innymi Yoji Shinkawa z KOJIMA PRODUCTIONS (projektant postaci w serii Metal Gear), Toshifumi Nabeshima (reżyser znany z serii Armored Core) i Takayuki Yanase (projektant mechów, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles).

Left Alive. Spin-off Front Mission na efektownym zwiastunie

Square Enix postanowiło przypomnieć światu o nadciągającej produkcji i wydawca pokazał Mech Edition. W zestawie obok gry otrzymamy ładny steelbook, 80-stronicowy artbook w twardej oprawie, zestaw dodatków oraz oczywiście figurkę VOLK-a.

Ten ostatni element jest bez wątpienia ozdobą pakietu. Gracze otrzymają w tym wypadku mecha, a w pudełku nie zabraknie dodatkowych akcesoriów, broni oraz rąk. Producenci gadżetu zadbali o ponad 40 ruchomych punktów.

Będzie to na pewno spora przyjemność dla graczy, którzy od dawna czekają na ciekawą produkcję, w której ogromne roboty odegrają znaczącą rolę. Nadal nie znamy wielu szczegółów dotyczących Left Alive, jednak warto pamiętać o premierze – gra wskoczy na półki sklepowe już 5 marca. Warto poświęcić dodatkowe 36 sekund na drugi unboxing – amerykański oddział Square Enix pozwala spojrzeć na VOLK-a z innej perspektywy.

Warto przypomnieć, że pod koniec ubiegłego tygodnia zobaczyliśmy konkretny gameplay z Left Alive.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Left Alive Square Enix