SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2019 14:41
Creative Assembly Neill Blomkamp ogląda Nowe IP
471V

Creative Assembly pracuje nad nowym shooterem. Twórcy Obcy Izolacja

Mamy dobrą i złą wiadomość dla sympatyków Obcy Izolacja. Creative Assembly pracuje nad kolejny strzelanką, więc możemy liczyć na klimatyczny shooter, jednak na pewno nie będzie to kontynuacja hitu z Alienem w roli głównej.

Creative Assembly to brytyjskie studio znane głównie z serii Total War. Twórcy systematycznie rozwijają kolejne strategie czasu rzeczywistego, ale najwidoczniej w zespole znajduje się wielu fanów strzelanek, ponieważ autorzy kolejny raz postanowili zrobić „skok w bok”.

Total War: Three Kingdoms na klimatycznym zwiastunie. Twórcy pokazują Chiny

W 2014 roku zagraliśmy w kapitalny Obcy Izolacja i od tego czasu czekamy na pozytywne informacje dotyczące prac nad kontynuacją. Creative Assembly na pewno nie będzie odpowiedzialne za produkcję, ponieważ autorzy rozwijają nowe IP.

Już w ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że zespół pracuje nad „największym, multiplatformowym projektem” w swojej historii, a teraz możemy mieć pewność, że będzie to strzelanka. Autorzy potwierdzili tę wiadomość, ponieważ w ich siedzibie pojawił się ciekawy gość.

Neill Blomkamp – scenarzysta i reżyser „Dystrykt 9”, „Elizjum”, „Chappie” – pojawił się w Creative Assembly i twórcy zaprezentowali mu swoją nową produkcję. Jest to naprawdę ciekawy trop, który może sugerować, że mężczyzna jest powiązany z projektem.

Na szczegóły oraz prezentację strzelanki musimy oczywiście zaczekać, ale możecie mieć pewność, że Creative Assembly szykuje dla nas coś naprawdę interesującego.

Źródło: Twitter

Tagi: Creative Assembly obcy izolacja Sega